הסוגים השונים של פינות אוכל

המטבח הינו חדר אשר פותח בפנינו עולם עיצובי נרחב ביותר, החל ממטבח פתוח ועד למטבח מודרני, אפשרויות העיצוב הינן ללא גבול.

החל מהרצפה ועד כדי כלי הסכו”ם, ניתן לעצב את המטבח במגוון פריטים ורהיטים שיקנו לכל מטבח מראה עיצובי מרענן, אך כאן החלטנו לשים דגש דווקא על פינות אוכל יוקרתיות – מהן סוגי פינות האוכל היוקרתיות הקיימות כיום? נענה על שאלה זו תוך כדי פירוט על מגוון הסוגים היוקרתיים הקיימים, בואו נתחיל.

פינת אוכל יוקרתית מעץ מלא

פינת אוכל יוקרתית אשר עשויה עץ מלא הינה ייחודית ומקנה עיצוב חמים וכפרי למטבח. עץ מלא הינו חומר כבד אשר מעולה בכל הנוגע לבידוד טמפרטורות, דבר המקנה לפינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא מגע נעים בחורף ובקיץ. בנוסף על כך, פינות אוכל יוקרתיות מעץ מלא הינן לרוב מעוצבות ומגולפות לצורות מרשימות אשר ניתן להתאים לפי בקשות עיצוביות שונות.

פינת אוכל יוקרתית מבוססת זכוכית

זכוכית הינה חומר אשר נמצא בשימוש מתמיד בעיצובי מטבח מודרניים. הזכוכית מקנה מראה והרגשה אשר לא ניתן לשחזר באמצעות חומרים אחרים כגון פלסטיק – משקלו, אופן שבירת האור שלו ואף האופי המבודד שלו, כולם תורמים ליצירת אווירה מיוחדת במינה. פינות אוכל יוקרתיות אשר מבוססות בעיצובן על זכוכית, מקנות מראה נפלא, נקי וחדיש, אך חשוב לדעת כי הזכוכית הינה חומר המתלכלך בקלות ממגע ומלחות, משמע הדבר ידרוש ניקיון וטיפול מתמיד, אך ההשקעה הזו שווה כל העברת מטלית.

פינת אוכל יוקרתית מבוססת אלומיניום

גם האלומיניום, בדומה לזכוכית, הינו חומר אשר מוכר בתור אלמנט עיצובי בסגנונות מודרניים. בתור בונוס ישירות לפינות אוכל יוקרתיות מבוססות זכוכית, האלומיניום הינו חומר אשר משתלב נהדר עם זכוכית בכל הנוגע למראה עיצובי מודרני. האלומיניום הינו חומר קל אשר לא דורש תפעול וניקוי רב, מאפשר הזזה קלה של רהיטים אך בו זמנית מספק עמידות וחוזק חומר מעולה למגוון הרהיטים. אך לא תמיד מומלץ לבחור עיצובים קיימים של פינות אוכל יוקרתיות, יש גם אופציות נוספות.

עיצוב פינות אוכל

אנחנו בלי דיזיין מאמינים כי פינת אוכל צריכה להתשלב עם העיצוב הכללי של הבית או לחילופין להיות הפריט שישבור את העיצוב, ועליו יהיה הדגש. אחרי למעלה מ-25 שנה של עיצוב פינות אוכל אנחנו יודעים כי פינת אוכל מעץ היא הפינה הפרקטית, הנוחה והיפה ביותר לטעמנו. ולכן כיום כל פינות האוכל שלנו מבוססות על עץ.

לחצו לצפייה בשולחנות שלנו>>