5 טיפים לשדרוג הבית

גם אתם מסתכלים על הבית שלכם ומרגישים שהגיע הזמן לשינוי? לפניכם 5 טיפים פשוטים שיאפשרו לכם לשדרג את המרחב שבו אתם חיים מבלי להידרש לשיפוץ גדול או הוצאה כבדה.

#1 מערכת ישיבה חדשה בסלון

הדרך הטובה ביותר לשדרג את הסלון היא להתחדש במערכת ישיבה כוללת, אבל לפעמים די בכורסה יפה אחת כדי להקנות לסלון כולו מראה שונה לגמרי. חשוב לבחור את הכורסה כך שמצד אחד היא תשתלב היטב בסלון הקיים ומצד שני תשבור את הקו העיצובי שלו כדי ליצור עניין מחודש. הכורסה החדשה יכולה להחליף אחת קיימת, ובמקרה שכזה כדאי להעביר את הכורסה הישנה למי שזקוק לה וכך תשדרגו גם את חייו.

#2 אמנות בחדר השינה

אחרי שהסלון הפך יפה יותר כדאי להשקיע גם באסתטיקה של חדר השינה, באמצעות תמונה מרשימה – עפ”י טעמכם, כמובן – שתשרה על המרחב האינטימי שלכם יופי, עניין ותחושות ונוספות בהתאם ליצירה שבחרתם. המגוון הרחב מאוד של יצירות אמנות לחדר שינה מאפשר לכל אחד למצוא אחת כזו שגם תתחבר למוטיבים הקיימים בחדר השינה שלו, גם תמצא חן בעיניו וגם לא תחייב הוצאה כספית גבוהה מדי.

#3 הוספת אביזר לעיצוב המטבח

כדאי לדעת שלא חובה להשקיע הון עתק במטבח חדש או בשיפוץ כולל של זה הקיים. הידע שהצטבר בתחום של עיצוב מטבחים נגיש מאוד ומאפשר לכל אחד לשדרג את זה שלו בקלות. מה דעתכם למשל על גוף תאורה חדש למטבח? המבחר העצום של גופי תאורה מסוגננים להפליא יאפשר לכם למצוא מנורה שמשתלבת היטב במטבח הקיים ומשדרגת אותו – ובמחיר סביר. אופציה נוספת היא חיפוי אחד הקירות. גם בתחום של חיפויים לקירות מטבח ישנו מנעד רחב מאוד של מוצרים, ובפרט תוכלו לבחור דגם מרהיב עין של חיפוי אבן או חיפוי זכוכית שנהנים מיתרון משמעותי נוסף והוא קלות הניקוי שלהם.

#4 הילדים גדלו? שתפו אותם בארגון מחדש של החדר שלהם

בדומה לעיצוב מטבחים גם עיצוב מחדש של חדר הילדים לא חייב להיות יקר. הילדים, באופן טבעי, גדלים כל הזמן, כך שסביר להניח כי הם צברו פריטים רבים שכבר לא רלוונטיים מבחינתם. מיינו יחד עם הילדים את כל מה שזרוק בחדר שלהם, את מה שכבר מיותר להם העבירו הלאה (תמיד יש מי שישמח לקבל צעצועים משומשים!) ופתאום תגלו שהתפנה לכם המון מקום. תוכלו לנצל זאת לשינוי מיקום המיטה, למשל, וארגון מחדש של שאר החדר בהתאם, ובעצם זו גם הזדמנות מצוינת לצבוע את אחד הקירות בגוון שונה או להשתמש בשבלונות או מדבקות קיר מסוגננות כדי להוסיף יופי ועניין לחדר.

#5 אקססוריז לחדר הרחצה

בכל חנות כלי בית תמצאו שלל אקססוריז עם קריצה, שיהפכו את חדר הרחצה לידידותי ומאיר פנים והנה לכם עוד דרך לשדרג את הבית בקלות וכמעט בלי עלות.