5 שלבים לשדרוג חדר השינה

חדר השינה או במקרים מסוימים יחידת ההורים, הם ללא ספק חלק הכרחי מאוד בכל בית. זהו החדר החיוני לאווירה אינטימית וזוגית ומשמש כמקום למנוחה בסוף יום עמוס.

להלן נציג חמישה שלבים לשדרוג חדר השינה – ללא מאמץ אך עם תוצאות מצוינות. באופן זה תוכלו להפוך כל חדר שינה לחדר אלגנטי, נעים ונוח, שכיף להירדם בו בלילה.

מיטה נכונה לשינה נוחה

אם אתם עדיין ישנים על מיטה ישנה, חורקת ולא ממש אלגנטית וחמור מכך – אם אתם מרגישים שהמזרון כבר התיישן והוא לא ממש נוח (ואולי אפילו גורם לכאבי גב או לקשיי שינה), זהו הזמן הנכון להחליף את המיטה. קניתם סלון חדש או למשל פינת אוכל עגולה לעיצוב הבית? זהו הזמן הנכון להתחדש וליהנות גם ממיטה יפה יותר, עם מזרן בריאותי. היופי והנוחות ישדרגו את חדר השינה ואת רעננות היומיום.

גופי תאורה מרהיבים

מיטב המעצבים יודעים היטב שהשפעה מצוינת ליצירת הרמוניה, מבוססת לא רק על עיצוב הפנים, אלא גם על תאורה נכונה. מבחר גופי תאורה מרהיבים ישדרגו את חדר השינה וישפרו אותו. גוף תאורה חדש ויפה יהיה אביזר עיצובי חשוב, ימנע עייפות של העיניים ויאפשר ליצור תחושה של מרחב גדול יותר, גם אם חדר השינה נחשב לקטן למדי.

וילונות או תריסים

התקנה של וילונות או תריסים חדשים יאפשרו ליצור אווירה שונה לחלוטין בשעות שונות של היום או הלילה. מעבר למראה היפה והאלגנטי שניתן להשיג באמצעות וילון מרהיב או תריס יפהפה בעיצוב חדיש, משיגים בצורה זו גם הפרדה בין פנים החדר לבין הסביבה החיצונית. סגירת הווילון או התריס כאשר זקוקים להפרדה מהעולם, מוסיפה להרגשה של מרחב בטוח, אישי, פרטי או אפילו אינטימי יותר.

עיצוב הקירות

עיצוב הקירות הינו בעל אפקט מרשים וניתן לעשות זאת בכל כך הרבה דרכים. זהו למעשה הלבוש של חדר השינה וניתן להלביש אותו בצבע חדש, בטקסטורות מיוחדות, במראות מוגדלות. ניתן גם לעשות שימוש בציורי קיר מיוחדים או לבחור במדבקות קיר ייחודיות שמוצעים בדוגמאות מרהיבות ואינסופיות.

שמירה על הסדר

הטיפ האחרון שנציג במאמר זה הינו: שמירה יומיומית על הסדר והניקיון בחדר השינה. חדר שינה מסודר יותר, מצעים מסודרים כמו שצריך, אוורור נכון – כל אלה מהווים מעבר לפעולות חשובות מבחינה אסתטית. חדר שינה מסודר חיוני לשיפור תחושת הרוגע בסופו של יום ולקראת יום חדש.

לצפייה בקטגוריית חדרי שינה לחצו כאן ❱